SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yoğun Kar Yağışı Bilecik Köylerinde Yolların Kapanmasına Neden Oldu

Etkili olan yoğun kar yağışı Bilecik köy yollarının kapanmasına neden oldu. Yüksek kesimlerde çalışmalarını sürdüren ekipler yolları açmaya uğraşıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yoğun kar nedeniyle yüksek kesimlerde ulaşıma kapanan Bilecik köy yollarının açılması için ekipler çalışmalarını sürdürüyor.

İl genelinde sabah etkisini artıran yağış dolayısıyla merkez, Pazaryeri ve Söğüt ilçelerindeki yüksek kesimlerinde kapanan 24 köy yolu ve bağlantı yollarının açılması için İl Özel İdaresine bağlı ekipler çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Karayolları 144. Şube Şefliği ekipleri de sorumluluk bölgelerinde herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için kamyon ve greyderle karla çalışma yürütüyor.

İLGİLİ HABER Çorum’da Yolcu Otobüsleri Denetlendi
Etkili olan yoğun kar yağışı Bilecik köy yollarının kapanmasına neden oldu. Yüksek kesimlerde çalışmalarını sürdüren ekipler yolları açmaya uğraşıyor.

Bazı bölgelerde kar kalınlığının 30-40 santimetreye ulaştığı öğrenildi.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler