SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cumhuriyetin 100. Yıl Etkinlikleri Kapsamında Bilgi Yarışması Düzenlendi

Bursa'nın Orhaneli ilçesinde, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında "Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması" düzenlendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Demirci Ortaokulu koordinatörlüğünde gerçekleştirilen yarışmada, 8 okuldan öğrencilerin oluşturduğu gruplar dereceye girme mücadelesi verdi.

Yarışmada, İbrahim Hüsniye Çağlayan Ortaokulu birinci, Hacı Mustafa Öden Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ikinci, Termik Santral Ortaokulu üçüncü oldu.

Katılan tüm öğrencilere İlçe Müftülüğü kitap hediye etti. Dereceye giren okul gruplarına ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çeşitli hediyeler verdi.

İLGİLİ HABER Kırklareli’nin “İyilik Elçileri” Çocuklara Okulu Oyunlarla Sevdiriyor
Bursa'nın Orhaneli ilçesinde, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılı etkinlikleri kapsamında "Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması" düzenlendi.

Programa, Orhaneli Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Özen, İlçe Müftüsü Ahmet Fuat Candır, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ali Ankit ile okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler