SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Abdullah Kiğılı Nasıl Zengin Olduğunu Anlattı: Bu çocuk bizi iflasa götürecek dediler…

Şükrü Dudu ile Berber Muhabbeti” programına konuk olan Abdullah Kiğılı ailesinden gizli olarak açtığı dükkan sayesinde nasıl zengin olduğunu anlattı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye’nin önde gelen giyim markalarından biri olan Kiğılı, 1938 yılında erkek kumaşları satışı amacıyla kuruldu. Marka, 1965 yılında Abdullah Kiğılı’nın liderliğinde üretim portföyünü pantolon ve gömlek gibi giyim ürünlerine genişletti. Beyoğlu’nda ilk mağazasını 1969 yılında açan Kiğılı, Abdullah Kiğılı sayesinde dünya çapında tanınan bir marka oldu.

Baba mesleğini büyüten Abdullah Kiğılı o günleri “Şükrü Dudu ile Berber Muhabbeti “programında anlattı.

“BU ÇOCUK BİZİ İFLASA GÖTÜRÜYOR”

Kığılı ailesinin o süreçte “Bu çocuk bizi iflasa götürüyor” dediğini ifade ederek yaşadıklarını şöyle anlattı:

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Şükrü Dudu ile Berber Muhabbeti” programına konuk olan Abdullah Kiğılı ailesinden gizli olarak açtığı dükkan sayesinde nasıl zengin olduğunu anlattı.

Mağaza küçük gelmeye başlayınca ‘Kendimi İstiklal Caddesine atmam lazım’ dedim. Haber geldi ‘İstiklal Caddesindeki mağaza burayı devrediyor’ diye koşa koşa gittim. Kiracıyla ve mal sahibiyle anlaştım. 26 yaşında ailemden gizli olarak 1,5-2 ayda mağazayı yetiştirdim.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler