SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Altın Yükselişe Geçti! Güncel 25 Ekim Altın Fiyatları

Çeyrek altın 2.930 TL'den, Cumhuriyet altını 11.980 TL'den satılıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Altının gramı, güne yüksekten başlamasının ardından 1.782 TL seviyesinden işlem görüyor.

Dün altının ons fiyatındaki düşüşe paralel değer kaybeden altının gram fiyatı, günü önceki kapanışının hemen altında 1.781 TL’den tamamladı.

Altının gram fiyatı güne ise yükselişle başlamasının ardından saat 10.00 itibarıyla yüzde 0,1 yükselişle 1.782 TL seviyesinde bulunuyor. Aynı dakikalar itibarıyla çeyrek altın 2.930 TL, Cumhuriyet altını 11.980 TL’den satılıyor.

İLGİLİ HABER Altının Kilogram Fiyatı 2 Milyon 122 Bin Liraya Yükseldi
Çeyrek altın 2.930 TL'den, Cumhuriyet altını 11.980 TL'den satılıyor.

altin-2.webp

Altının ons fiyatı da şu sıralarda yüzde 0,1 primle 1.972 dolar seviyesinde bulunuyor.

Analistler, Orta Doğu’daki haber akışı ile tahvil piyasalarındaki hareketlerin yatırımcıların odağında olduğunu kaydederek, şimdilik çatışmaların daha geniş alanlara yayılma ihtimalinin güç kaybetmesinin başta altın ve değerli madenler olmak üzere emtia fiyatları üzerinde etkili olmaya devam ettiğini söyledi.

Bugün Almanya’da Ifo iş dünyası güven endeksi ile ABD’de yeni konut satışlarının yanı sıra İsrail-Filistin çatışmasına ilişkin haber akışının takip edileceğini ifade eden analistler, teknik açıdan altının ons fiyatında 2.000 ve 2.020 seviyelerinin direnç, 1.960 ve 1.940 puanın destek konumunda olduğunu belirtti.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler