SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Arda Güler’e Hediye Edilen 2023 BMW Kaç Para! İşte Dudak Uçuklatan Fiyatı

Real Madrid’e transfer olarak büyük sükse yapan Arda Güler’e 2023 BMW BMW iX xDrive50 hediye edilirken sosyal medyada 2023 BMW fiyalarıı merak edilir oldu. Peki Güler’e verilen 2023 model BMW’nin fiyatı ne kadar?

Yayınlanma:
ABONE OL

Real Madrid City’de düzenlenen özel bir etkinlikte, takım yöneticileri ve oyuncuları, elektrikli arabalarını teslim aldı. Real Madrid takımı bu sene BMW’nin elektrikli otomobillerini kullanacak. Real Madrid’in Türk yıldızı Arda Güler’e ise 2023 model BMW XM verildi.

Real Madrid tarafından Arda Güler’e hediye edilen 2023 BMW iX xDrive50, teknolojik özellikleri, üstün performansı ve etkileyici tasarımıyla otomobil tutkunlarının gönlünde taht kuruyor. Bu eşsiz aracın, satış fiyatını merak edenler ise oldukça fazla.

Arda Güler’in ve takım arkadaşlarının aldığı BMW’lerin fiyatları

İşte Arda Güler’e hediye edilen 2023 model BMW iX xDrive50 ve BMW i4, XM, iX özellikleri ve fiyatları
BMW, son teknoloji beşinci nesil bataryalara sahip plug-in hibrit modelleri ile Türkiye pazarında da boy gösteriyor. Bu modeller, WLTP döngüsünde modeline bağlı olarak %100 elektrik modunda 80 ila 110 kilometre arasında yol kat edebiliyor.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Real Madrid’e transfer olarak büyük sükse yapan Arda Güler’e 2023 BMW BMW iX xDrive50 hediye edilirken sosyal medyada 2023 BMW fiyalarıı merak edilir oldu. Peki Güler’e verilen 2023 model BMW’nin fiyatı ne kadar?

arda-gulere-hediye-edilen-2023-bmw-kac-para-iste-dudak-ucuklatan-fiyati2.jpg

Tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli olan BMW i4, olağanüstü dinamik özellikler sunuyor. Beş kapılı model, beşinci nesil BMW eDrive teknolojisi ile donatılarak 544 beygir gücüne (BMW i4 M50) ulaşıyor. Bu modelin 590 kilometreye kadar varan menzili ve geniş iç mekanı, tüm yolculuklar için mükemmel bir seçenek sunuyor. BMW i4 M50’nin Türkiye satış fiyatı 5 milyon 196 bin 700 TL olarak belirlendi.

Arda Güler’in BMW’si Türkiye’de 6 Milyon TL

BMW iX xDrive50 modeli ise 523 motor gücüne sahip olup, 100 kilometrede 21,4 kWh/100 km enerji tüketiyor. Bu modelin Türkiye satış fiyatı ise 6 milyon 097 bin 100 TL olarak açıklandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler