SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ekim Şovu Başladı, Tutarlar Yükseldi! Akbank Yeni Emekli Promosyonu Kampanyasını Duyurdu

Emeklilere verilen promosyon ödemelerinde tutar değişikliği yapan Akbank, detayları duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Emekli promosyonu kampanyasını yenileyen Akbank tutarlarını yükseltti. Ekim ayının ilk günlerinden bu yana emeklilerin merakla takip ettiği promosyon kampanyaları böylelikle bir kez daha nakit ödül sunuyor olacak.

Emeklilerin her dönem en çok merak ettiği konular arasında yer alan emekli promosyonları Ekim ayında güncellendi. Akbank, 10 bin liralık ödül verdiği promosyon kampanyasında tutarı 12 bin liraya çıkardı. Böylelikle de emeklilere Ekim ayında diğer aylara kıyasla daha fazla nakit ödül verileceği belli oldu. İşte Akbank Ekim ayı güncel emekli promosyonu kampanyası…

Akbank Ekim 2023 Emekli Promosyonu Kampanyası

ekran-resmi-2023-10-04-11-05-29.png

İLGİLİ HABER Türkiye’nin İhracat Artışında Başı Irak Çekti
Emeklilere verilen promosyon ödemelerinde tutar değişikliği yapan Akbank, detayları duyurdu.

Ekim ayının gelişiyle birlikte emekli promosyonu kampanyaları bir kez daha aramalarda hız kazandı. Akbank’ın emekli promosyon ödemelerini güncellemesinin ardından tüm emekliler, Akbank’tan promosyon almanın şartlarını araştırmaya başladı.

Eylül ayında güncelleme yapan Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yeni tutarlarını duyurdu. 31 Ekim 2023 tarihine kadar kampanyanın devam edeceğini bildiren Akbank, promosyon ödemesinin yanı sıra otomatik ödeme talimatına ek 2 bin lira chip-para ödülü de vereceğini de bildirdi.

Akbank Ekim Ayı Emekli Promosyon Tutarı

emekli-promosyon.jpg

31 Ekim tarihine kadar maaşını 3 yıl süre ile Akbank’tan almayı taahhüt eden emekliler, maaş aralıklarına göre şu kadar promosyon ödemesi alacaklar:

  • Maaşı 0-3.499 TL arasında olan emeklilere: 6000 TL
  • Maaşı 3.500-7.499 TL arasında olan emeklilere: 7000 TL
  • Maaşı 7.500-9.999 TL arasında olan emeklilere: 9000 TL
  • Maaşı 10.000 TL üzerinde olan emeklilere: 10.000 TL

2000 Liralık Ek Ödül!

Bir diğer yandan Akbank, maaşını taşıyıp promosyon alan emeklilere bir ödül daha sunacak. Maaşını taşıyıp Axess ya da Wings kredi kartından otomatik ödeme talimatı veren emekliye fatura başına 400 TL, toplamda 2000 TL chip-para da verecek. Böylelikle 12000 liraya kadar nakit ödül verilmiş olacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler