SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

ING Türkiye, Ankara Merkez Ofisi’ni Açtı

ING Türkiye Ankara Merkez Ofisi'ni açtı. Genel Müdürü Alper Gökgöz, "Bu merkezimizle hem Ankara'da yaşamak isteyen ING'lilere yeni iş fırsatları sunacağız." dedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

ING Türkiye Ankara Merkez Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’deki yatırımlarını sürdüren ve ülkede İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi ile faaliyet gösteren ING, yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Ankara Merkez Ofisi’ni açtı.

Yeni iş fırsatlarının yaratılmasına imkan sağlayacak bu merkezle ING’nin genel müdürlük kadrosunun Ankara’daki yetenek havuzu ile büyütülmesi hedefleniyor. Ayrıca Ankara Merkez Ofisi, iş sürekliliğini daha sürdürülebilir kılmak adına önemli bir adım olarak konumlanıyor.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
ING Türkiye Ankara Merkez Ofisi'ni açtı. Genel Müdürü Alper Gökgöz, "Bu merkezimizle hem Ankara'da yaşamak isteyen ING'lilere yeni iş fırsatları sunacağız." dedi.

“Türkiye’deki yatırımlarımızı sürdürüyoruz”

Açıklamada, açılış törenindeki konuşmasına yer verilen ING Türkiye Genel Müdürü Alper Gökgöz, Türkiye’deki varlıklarını yeni yatırımlarla daha da güçlendirmeye devam ettiklerini bildirdi.

İstanbul’daki genel müdürlük merkez binalarının ardından, bölgedeki insan kaynağı potansiyeline inanarak 10 yıl önce Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi’ni kurduklarını hatırlatan Gökgöz, şunları kaydetti:

“O günden bu yana bölgeye desteğimizi sürdürüyoruz. Şimdi de Cumhuriyet’imizin 100. yılında, başkentimiz Ankara’da yeni bir merkez ofisi açmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu merkezimizle hem Ankara’da yaşamak isteyen ING’lilere yeni iş fırsatları sunacağız hem de bölgede istihdam yaratılmasına katkı sağlayacağız. Bu yatırımımız bizim için önemli çünkü bu ofisimiz İstanbul ve Kahramanmaraş ofislerimize ek olarak üçüncü bir merkez olarak konumlanacak ve Ankara’daki genç yetenekler ile genel müdürlük ekiplerimizi büyütme imkanı sağlayacak. Aynı zamanda olası bir doğal afet durumunda alternatif bir merkez olarak iş sürekliliğine katkı sağlayacak. Ankara ofisimizi önümüzdeki dönemde daha da büyütmeyi hedefliyoruz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler