SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İşte Güne Damga Vuran Altcoinler: Liste Kabarık

Bugün Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşün aksine, altcoinler yükselişle günü kapattı. Peki, o altcoinler hangileri? İşte tam lise halinde o altcoinler...

Yayınlanma:
ABONE OL

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bugün satış baskısıyla karşı karşıya kaldı. Son saatlere doğru toparlanma ivmeleri görülse de , Bitcoin beklenen yükselişi gösteremedi.

Gün içinde, 33.350 dolar seviyelerini gören Bitcoin, 33.850 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Bitcoin’in bu sert düşüşüne rağmen, bazı altcoinler yüksek bir sıçrama gerçekleştirdi. Peki, bu altcoinler hangisi?

İLGİLİ HABER AA Finans 4. Çeyrek Büyüme Beklenti Anketi Sonuçlandı
Bugün Bitcoin'in yaşadığı sert düşüşün aksine, altcoinler yükselişle günü kapattı. Peki, o altcoinler hangileri? İşte tam lise halinde o altcoinler...

EN ÇOK KAZANDIRANLAR

İlk 1.000 kripto varlık içerisinde bugün itibariyle en büyük yükselişi Starlink (STARL) isimli altcoin gerçekleştirdi. Son dönemlerde yaşadığı yükselişlerle damga vuran STARL, bugün yüzde 50 oranında bir yükseliş yaşadı.

STARL haricinde yükseliş gerçekleştiren diğer altcoinler de belli oldu. RACA, CDT, RVST, AURORA VE DMTR bugün itibariyle yükseliş gerçekleştiren diğer altcoinler olarak kendine yer buldu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler