SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kim İstemez ki Yattığı Yerden Her Ay 18 Bin Lira Kazansın! Bunu Yapmanız Lazım

Mevduat oranları Ekim ayında bir kez daha yükselirken, bu sefer yüzde 43'lük faiz kazancı görüldü. İşte Ekim ayı güncel mevduat oranı ve birikim hesaplaması...

Yayınlanma:
ABONE OL

Mevduat kazançlarının Eylül ayında yükselmesi nedeniyle gözler, Ekim ayında mevduat oranlarında yükseliş olup olmayacağına çevrildi. Ağustos’ta Akbank’ın yüzde 36’lık faiz oranının ardından Eylül ayında bankalar bu oranları yüzde 42’ye kadar yükseltti. Böylelikle de elinde az da olsa birikmişi bulunan yattığı yerden gelir elde etmeye başladı.

Eylül ayını geride bırakırken, Ekim ayıyla birlikte çeşitli bankalar mevduat oranlarını duyurdu. Farklı tutarlarda birikmişin ne kadar aylık kazanç sağlayacağı merak edilirken ilk hesaplamalar da yapıldı. Ekim ayının ilk haftasında çeşitli tutarlarda kazancın kapısı aralanırken, elinde 500 bin lirası olan 32 günde ne kadar kazanabileceğini araştırdı. İşte 500 bin liranın Ekim ayında sağlayabileceği mevduat getirileri…

mevduat-kazanci.jpg

İLGİLİ HABER İlk Çeyrekteki Hafif Ticari Araç ve Kamyon İhracatında Ana Pazar Birleşik Krallık Oldu
Mevduat oranları Ekim ayında bir kez daha yükselirken, bu sefer yüzde 43'lük faiz kazancı görüldü. İşte Ekim ayı güncel mevduat oranı ve birikim hesaplaması...

Ekim Ayı En Yüksek Mevduat Getirisini Veren Banka

Ekim ayının gelmesiyle birlikte elinde birikimi olanlar mevduat seçeneklerini araştırmaya başladı. Eylül ayında yüzde 42’ye kadar yükselen mevduat getirileri, Ekim ayında yerini yüzde 43’lük orana bıraktı. Böylelikle de mevduat getirilerinin bir kez daha arttığı görüldü.

Eylül ayında yüzde 42’lik kazançla mevduat hesabı sunan Odeabank, bu ay oranını yüzde 43’e çıkardı. Böylelikle mevduat oranları yükselirken, 500 bin liranın getirisi de artmış oldu.

mevduat-getirisi.jpg

500 Bin Liranın Ekim Ayı Mevduat Getirisi Hesaplandı

Ekim ayında yüzde 43’e yükselen mevduat oranları sayesinde kazançlar bir kez daha artış gösterdi. 500 bin liranın 46 günlük vade süresinde kazandırdığı mevduat tutarı 26 bin 339 liraya kadar yükselirken, 32 günlük getirisi 17 bin 906 lira oldu. İşte 500 bin liranın vade süresine göre sağladığı maksimum getiriler:

  • 500 bin lira, 32 gün vade, yüzde 43 mevduat oranı: 17 bin 906 lira kazanç
  • 500 bin lira, 46 gün vade, yüzde 44 mevduat oranı: 22 bin 339 lira kazanç
  • 500 bin lira, 55 gün vade, yüzde 44 mevduat oranı: 31 bin 493 lira kazanç
  • 500 bin lira, 92 gün vade, yüzde 44 mevduat oranı: 52 bin 679 lira kazanç
  • 500 bin lira, 181 gün vade, yüzde 40 mevduat oranı: 96 bin 202 lira kazanç

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler