SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Lüleburgaz Ulaşımında Fiyatlar Yükseldi

Lüleburgaz Belediyesinden yapılan açıklamada toplu taşıma, taksi ve öğrenci servisi ücretlerine zam yapıldığı belirtildi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Lüleburgaz ilçesinde ulaşım ücretlerine yapılan zamla birlikte, Lüleburgaz Belediyesi, toplu taşıma, taksi ve öğrenci servisi ücretlerinde önemli değişikliklere gitti.

Belediyenin açıklamasına göre, şehir içindeki ulaşım hizmetlerinde yeni bir tarife oluşturuldu.

Taksilerde açılış ücreti 30 lira, kilometre başına artış 20 lira olarak belirlenirken, kısa mesafe ulaşım ise 60 liraya yükseltildi.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Lüleburgaz Belediyesinden yapılan açıklamada toplu taşıma, taksi ve öğrenci servisi ücretlerine zam yapıldığı belirtildi.

Şehir içi toplu taşıma ücreti sivil 15, öğrenci 13 liraya yükselirken, öğrenci servislerinde ise aylık ücret en düşük 1100, en yüksek 1550 lira olarak belirlendi.

Öğrenci servislerinde 15 kilometreyi aşan her bir kilometre için 22 lira, rehber personel bulundurulması zorunlu araçlarda da 300 lira ek ücret alınacak.

Tarife, 16 Ekim Pazartesi’den itibaren geçerli olacak.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler