SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

THY’den Avantajlı Bilet Kampanyası

Türk Hava Yolları, bazı Doğu Avrupa ülkelerine gidiş-dönüş her şey dahil 119 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla biletleri satışa çıkardı.

Yayınlanma:
ABONE OL

THY Basın Müşavirliğinden gerçekleştirilen açıklamaya göre, sınırlı sayıda olan koltuk için geçerli kampanyadan faydalanmak isteyen TC vatandaşları, avantajlı biletleri 9-19 Ekim tarihleri arası satın alabilecek.

Kampanya dahilinde 1 Kasım 2023-31 Mart 2024 tarihlerini kapsayan kampanya detayları şu şekilde:

Köstence’ye 119, Batum’a 129, Tiflis, Bükreş, Cluj ve Varna’ya 139, Sofya’ya 149, Prag ve Budapeşte’ye 159, Krakow, Kşinev ve Riga’ya 169, Tallin, Vilnius, Gence ve Nahçıvan’a 179, Bakü ve Varşova’ya 199 dolardan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek.

İLGİLİ HABER İlk Çeyrekteki Hafif Ticari Araç ve Kamyon İhracatında Ana Pazar Birleşik Krallık Oldu
Türk Hava Yolları, bazı Doğu Avrupa ülkelerine gidiş-dönüş her şey dahil 119 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla biletleri satışa çıkardı.

Yolcular, kampanya ile ilgili detaylı bilgilere Türk Hava Yolları’nın internet sitesi ve “444 0 849” numaralı çağrı merkezinden ulaşabilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler