SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

ÜNLÜ & Co Lideri Elif Özer “Altın Lider Ödülleri 2023″te Başarılarıyla Dikkat Çekti

ÜNLÜ & Co İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Yönetici Direktörü Elif Özer, Türkiye'nin en prestijli liderlik ödülleri olarak kabul edilen "Altın Lider Ödülleri 2023"te ikinci kez üst üste en beğenilen 50 CHRO arasında yerini aldı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Şirketten yapılan açıklamaya göre, ÜNLÜ & Co, 2023’ü ödüllerle tamamlıyor.

İkinci kez en beğenilen 50 CHRO arasında yer alan Özer, “Altın Lider” ödülünün sahibi oldu.

Özer, şirketlerin işveren markalarını güçlendirerek en iyi yetenekleri çekmelerini, onlarla etkileşim kurmalarını ve en iyi yetenekleri işe almalarını sağlayan toptalent.co tarafından gerçekleştirilen “Top CHRO 2023” ödül programında da “İnsan Kaynakları” alanındaki başarılarıyla listelenerek ödül almaya hak kazandı.

İLGİLİ HABER AA Finans 4. Çeyrek Büyüme Beklenti Anketi Sonuçlandı
ÜNLÜ & Co İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Yönetici Direktörü Elif Özer, Türkiye'nin en prestijli liderlik ödülleri olarak kabul edilen "Altın Lider Ödülleri 2023"te ikinci kez üst üste en beğenilen 50 CHRO arasında yerini aldı.

“ŞİRKETLERİN EN ÖNEMLİ SERMAYESİNİN İNSAN KAYNAĞI OLDUĞU UNUTULMAMALIDIR”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özer, iki yıl üst üste en beğenilen 50 CHRO arasında yer aldıkları ve Top CHRO sıralamasına girerek ödüle layık görüldükleri için çok gururlu olduklarını belirtti.

Özer, ÜNLÜ & Co olarak finansal hizmetlerde bilgi teknolojilerini kullanarak geniş tecrübeleri ve farklılaştırılmış işkollarıyla müşterilerine dünya standartlarında hizmet sunduklarını kaydetti.

Dijitalleşmenin hızla arttığı finans sektöründe yeni finansal hizmet ve ürünler geliştiren ve bu ürünleri geniş kitlelere kullanma imkanı sağlayan şirketlerin öne çıktığını aktaran Özer, şu ifadeleri kullandı:

“Dijitalleşme, insan kaynakları uygulama ve süreçlerine de damgasını vururken, iş dünyasında daha proaktif, insan odaklı, stratejik ve potansiyele dayalı uygulamalar önem kazanıyor. Çalışma modellerinden iş yapış şekillerine kadar her aşamada değişiklik gösteren trendlere uyum sağlayan İK ekipleri ve liderler geleceği şekillendirirken kilit rol oynayacaklar. Çalışanlarımız ve geleceğimiz için yaptığımız yatırımları taçlandıracak projeler geliştirmek bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. İnsan odaklı projelerimizi teknolojik altyapımızla geliştirmeye devam edeceğiz. Şirketlerin en önemli sermayesinin insan kaynağı olduğu unutulmamalıdır. “

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler