SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Vodafone Flex Ve JBL İşbirliği Yaptı

Yeni nesil teknolojilerin yeni nesil operatörü olmayı hedefleyen Vodafone, ses ekipmanları alanında dünyanın önde gelen markalarından JBL ile işbirliğinin kapsamını genişletiyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yeni nesil teknolojilerin öncüsü Vodafone, ses ekipmanları alanında dünyanın önde gelen markalarından JBL ile işbirliğini genişletiyor. Vodafone, müşterilerine en son teknoloji ürünlerini Vodafone FLEX ayrıcalıklarıyla sunmaya devam ediyor.

Vodafone’un resmi açıklamasına göre şirket, JBL’in en yeni kablosuz kulak içi kulaklık modeli olan JBL Wave Flex’i sadece Vodafone FLEX müşterilerine sunacak. Bu özel kulaklık modeline erişim, Vodafone FLEX müşterilerine özel bir avantaj sunuyor. Ürünü faturaya ek olarak 12 ayda ödeme imkanıyla Vodafone FLEX müşterileri satın alabilecekler.

Gün boyu rahatlık sağlayan ergonomik tasarımıyla dikkati çeken JBL Wave Flex, hızlı şarj özelliği ve uzun batarya süresi sayesinde kulakta 8 saat, kutusunda ise 24 saat kullanım imkânı sunuyor. Ambient Aware özelliğiyle, müzik dinlerken çevredeki seslerin farkında olmak için otomatik ses yüksekliği ayarlanabiliyor.

İLGİLİ HABER Rönesans Gayrimenkul Yatırım AŞ Halka Açılıyor
Yeni nesil teknolojilerin yeni nesil operatörü olmayı hedefleyen Vodafone, ses ekipmanları alanında dünyanın önde gelen markalarından JBL ile işbirliğinin kapsamını genişletiyor.

TalkThru özelliği sayesinde ise kulaklığı çıkarmadan başkalarıyla rahatça konuşmak mümkün oluyor. Suya ve toza dayanıklı olan JBL Wave Flex ile elleri kullanmadan aramalar kolayca yönetilebiliyor ve arama boyunca kullanıcı kendi sesini duyabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, JBL kulaklık uygulamasıyla dinleme deneyimini kişiselleştirebiliyor.

Bir yıl önce pazara sunulan Vodafone FLEX, Vodafone müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri için çok geniş ve çeşitli ürün portföyü sunan bir son teknoloji dünyası.

“Seç Seç Al” mottosuyla duyurulan Vodafone FLEX’te toplam 10’u aşkın kategoride 1000’den fazla ürün yer alıyor. Müşteriler, zengin seçenekler arasından aradığı ürüne kolayca ulaşabildiği gibi, kendine uygun ödeme yöntemini de seçebiliyor. Vodafone FLEX dünyası “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, Vodafone olarak, en yeni dijital teknolojileri dünyayla aynı anda ve en uygun tekliflerle müşterilerin kullanımına sunmaya devam ettiklerini ifade etti.

Şahin, “Ses ekipmanları alanında dünyanın önde gelen markalarından JBL ile işbirliğimizde yeni bir sayfa açıyoruz. Bu işbirliği sayesinde müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda JBL ürünlerine kendi yaşam tarzlarına uygun model ve renklerde avantajlı fiyat ve ödeme imkânlarıyla Vodafone FLEX sayesinde ulaşabilecek.

Bu kapsamda, JBL’in yeni kablosuz kulak içi kulaklık modeli JBL Wave Flex’i Vodafone FLEX üzerinden müşterilerimizle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Müşterilerimiz, JBL Wave Flex ürününe herkesten önce ve Vodafone FLEX avantajlarıyla sahip olabilecek. Tüm müşterilerimizi son teknolojiye sahip ürünlerle tanışmak üzere Vodafone’a davet ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler