SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Yine Yaptı Yapacağını! A101 Yeniden Çekme Karavan Satıyor Hem de Taksitle!

Geçmiş dönemlerde tekne, karavan, motor, elektrikli bisiklet ve çeşitli büyük ebatlı ürünler satan A101, yeniden karavan satışı yapıyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

Her hafta çeşitli ürünleri indirime sokan ve vatandaşa uygun fiyattan ihtiyaçlarını sunan A101, yine yaptı yapacağını! Geçmiş dönemlerde yine karavan, elektrikli bisiklet, motor, tekne ve çeşitli ürünler satan A101, tekrar karavan kampanyası başlattı.

Tatile eviyle birlikte gitmek isteyenler için büyük bir konfor sunan karavanlar, son yıllarda oldukça popülerleşti. Bu popülerleşmeyle birlikte çok sayıda karavan satışı yapılırken, A101 de bu furyaya katılmıştı. Önceki satışlarda büyük bir patlama yaşanırken A101, Ekim ayında karavan kampanyası başlattı.

A101 Erba Çekme Karavan!

Önümüzdeki haftanın aktüel ürünlerini duyuran A101, karavan satışı yapacağını açıkladı. Bu kapsamda, 01 tip onay belgeli bir karavan satışa çıkaran A101, detayları da duyurdu.

İLGİLİ HABER Altının Kilogram Fiyatı 2 Milyon 122 Bin Liraya Yükseldi
Geçmiş dönemlerde tekne, karavan, motor, elektrikli bisiklet ve çeşitli büyük ebatlı ürünler satan A101, yeniden karavan satışı yapıyor!

750 kilogramdan daha düşük bir ağırlığa sahip olan Erba 3.40 karavan, dünyanın her yerinde geçerli olan 01 tip onay belgesi sahip. Duvarları ve tavanı fiberglas sandviç sistemiyle kaplanan Erba çekme karavan, 30 litre temiz su deposuna ve 12 volt hidrofibere sahip. 205 Watt güneş paneliyle destek verilen karavan, elektrik enerjisini güneşten alıyor. 12 voltluk orijinal buzdolabı da bulunan karavanda ranza ve 2 kişilik yatak olan bir masalı oturma grubuna da sahip.

ekran-resmi-2023-10-21-18-57-14.png

12 voltluk LED aydınlatması bulunan Erba 3.40 karavan, voltmetre ve 2 adet usb şarj imkanı da sunuyor. 2 ocaklı, krem lavabolu mutfak sistemi ve duş bölümü de bulunan karavan, toplam 4 kişilik bir kapasiteye sahip. Ayrıca, sineklikli açılır camlar ve tavan havalandırması da bulunuyor. Karavana monteli olan trafik ışıkları da 13 pinli römork fişiyle irtibatlandırılarak çalışıyor.

27 Ekim’de Satışa Sunulacak!

2 yıl garantisi bulunan Erba Çekme Karavan 4.00, 27 Ekim 2023 tarihi itibarıyla A101’de kampanyalı olarak satışa sunulacak. Fiyatı ise 199.990 TL olacak. Taksitli olarak alınması durumunda da fiyat, 213.990 TL oluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler