SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aydınlatma Direğine Çarpan Otomobil Sürücüsü Ağır Yaralandı

Kocaeli'de aydınlatma direğine çarpan otomobilin sürücüsü ağır yaralandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde aydınlatma direğine çarpan otomobil sürücüsü ağır yaralandı.
Barış Mahallesi Dr. Zeki Acar Caddesi’nde seyreden S.Ö. idaresindeki 41 TY 377 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu aydınlatma direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle sürücü ağır yaralandı.
İhbar üzerine kaza yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Sıkıştığı yerden itfaiye ekibince aracın kapısı kesilerek çıkarılan S.Ö, Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
Kaza nedeniyle yolda kontrollü sağlanan ulaşım, aracın kaldırılmasının ardından normale döndü.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler