SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Evde Kurdukları Düzenekle Uyuşturucu İmal Eden 2 Zanlı Tutuklandı

Tekirdağ'da evde kurdukları düzenekle uyuşturucu imal eden 2 zanlı tutuklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tekirdağ’da evde kurdukları düzenekle Hint keneviri yetiştiren 2 şüpheli cezaevine gönderildi.

İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Süleymanpaşa ilçesi Barbaros Mahallesi’nde bir evde kenevir yetiştirildiği bilgisi üzerine çalışma yaptı. Ekiplerin evdeki aramasında, 2 kilo 805 gram esrar, saksılarda 104 kök Hint keneviri, 2 hassas terazi, 24 led aydınlatma aşığı, 2 buhar makinesi, 4 kutu sıvı gübre ve vantilatör ele geçirdi.

Evde bulunan H.A, N.A. ve B.O. gözaltına alındı.

İLGİLİ HABER Adalet Bakanı Tunç Uyuşturucu Madde Sempozyumu’nda Konuştu
Tekirdağ'da evde kurdukları düzenekle uyuşturucu imal eden 2 zanlı tutuklandı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden uyuşturucu üreticisi N.A. ve B.O. çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı, diğer zanlı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

author avatar
Özge Tekeli
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum. 27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberx.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler