SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Genç Çift Çivili Sopalar ve Şişelerle Dövüldü

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde, Asmalı Mescit'te bulunan bir gece kulübünün çalışanları tarafından genç bir çift öldüresiye dövüldü.

Yayınlanma:
ABONE OL

5 Eylül Salı günü sabaha karşı meydana gelen olayda, Yeliz Ö. (29) ve arkadaşı Mehmet İ. (29), sokaktaki bir bankta otururken gece kulübü çalışanları tarafından sözlü tacize uğradı.

İddiaya göre işletme çalışanı Demhat F. (30), çifti uyardıktan sonra bulundukları yerden kalkmalarını istedi. Ancak çift uyarıyı dikkate almayınca, kalabalıklaşan çalışanlar çivili sopalar ve şişelerle çifte saldırdı.

Çift, başlarına aldıkları darbelerle kanlar içerisinde kalarak hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan gençlerin başlarına dikiş atılırken, vücutlarının çeşitli yerlerinden de yaralandıkları belirlendi. Olay yerine çağrılan polis ekipleri, saldırganları kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde, Asmalı Mescit'te bulunan bir gece kulübünün çalışanları tarafından genç bir çift öldüresiye dövüldü.

Mağdur çift, emniyette verdikleri ifadede saldırganların kendilerini öldürmeye çalıştığını belirterek, Demhat F.’den şikayetçi oldular. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, şüpheliler haklarında “kasten yaralama”, “tehdit ve hakaret” suçlarından adli işlem gördü. Ancak savcılık talimatıyla şüpheliler serbest bırakıldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler