SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

ÖRAV ve İFSAK İşbirliğiyle Ödüllü Fotoğraf Yarışması Başlıyor

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) işbirliğiyle, Türkiye genelinde bir fotoğraf yarışması ve sergisi düzenleneceği açıklandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

ÖRAV tarafından yapılan duyuruya göre, yarışma başvuruları 30 Ekim’e kadar alınacak.

Bu herkesin katılabileceği fotoğraf yarışmasının teması “eğitim” olarak belirlendi. Yarışma sona erdikten sonra ödül kazanan eserler sergi için hazırlanacak.

Yarışmanın jürisi, ÖRAV Genel Müdürü Arzu Atasoy, ÖRAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tuba Köseoğlu Okçu, Garanti BBVA Fotoğraf Kulübü Başkanı Osman Bahri Turgut, fotoğrafçı Gültekin Alkurt, Emine Bulut, Nezihi Gözen ve Nur Esra Kardeş’ten oluşuyor.

İLGİLİ HABER Vakıflar Bölge Müdürlüğünden Edirne ve Kırklareli’nde Her Gün 500 Kişiye İftar
Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) işbirliğiyle, Türkiye genelinde bir fotoğraf yarışması ve sergisi düzenleneceği açıklandı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Çevresine ve doğaya duyarlı gençler, dezavantajlı bireyler için fırsat eşitliği, toplumsal barış, ülkemizin refahı, bilim insanlarımızın evrensel başarıları, kültür- sanat zenginliklerimiz, hayvan sevgisiyle büyüyen çocuklar, sosyal ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, başkasının derdini dert edinen bireyler… Bu ve bunun gibi birçok konunun temelinde eğitimin yer aldığı bir gerçek. Bu sebeple başta öğretmenlerimiz olmak üzere eğitime gönül vermiş, eğitimin olmasa olmazımız olduğuna inanan herkesi, yaşamın her anında eğitimin yansımalarını fotoğraflamak üzere yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz.”

Yarışmaya katılım için bilgiler “www.orav.org.tr” adresinde yer alıyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler