SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Turkcell’den Müşteri Deneyimi Haftası Ödülleri

Turkcell, her yıl tüm dünyada ekim ayının ilk haftasında kutlanan "Müşteri Deneyimi Haftası"nı bu yıl 1-8 Ekim tarihleri arasında kullanıcılarıyla kutluyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye’nin öncü iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya genelinde kutlanan “Müşteri Deneyimi Haftası”nı, 1-8 Ekim tarihleri arasında bir dizi etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Turkcell, hafta boyunca kullanıcılarına özel sürprizler ve kazançlar sunacak. Turkcell’in geniş ürün ve servis yelpazesi kapsamında yer alan müşteriler, hem keyifli zaman geçirecekleri etkinliklere katılacaklar hem de çeşitli hediyeler kazanma şansını elde edecekler.

Turkcell, Müşteri Deneyimi Haftası boyunca elektronik pazar yeri Pasaj’dan 3 bin kullanıcıya 200’er TL tutarında hediye çeki verecek. Hediye çekleri 2 Ekim’den itibaren müşterilere Turkcell uygulaması üzerinden banner ile duyurulacak.

İLGİLİ HABER Eceabat’ta Tarım Sektör Toplantısı Düzenlendi
Turkcell, her yıl tüm dünyada ekim ayının ilk haftasında kutlanan "Müşteri Deneyimi Haftası"nı bu yıl 1-8 Ekim tarihleri arasında kullanıcılarıyla kutluyor.

Hediye havuzundan 200 TL hediye çekini alanlar, ekim ayı içerisinde Pasaj’da 1000 TL ve üzeri alışverişinde bu çeki kullanabilecek.

Etkinlikler kapsamında yarışma düzenlenecek. 1 Ekim’de Turkcell Vadi’de Haluk Levent konseri öncesi düzenlenecek yarışmada soruları en hızlı ve doğru bilen müşterilere elektrikli scooter, Apple Watch, tablet, airfryer, hava temizleyici, dijital fotoğraf çerçevesi, kahve makinesi, hoparlör, bluetooth kulaklık ve AirTag gibi hediyeler verilecek.

4 Ekim’de ise Turkcell Pera Flagship mağazasına gelen müşterilere kahve, çikolata ve lokum ikram edilecek.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler