SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Cüneyt Özdemir’den Ses Getirecek Sözler: Şükürler Olsun ki Seçimi Kazanamamışlar

Cüneyt Özdemir kendi sosyal medya kanalında İsrail – Filistin çatışmasında Hamas’ı eleştirirken “Kılıçdaroğlu kazansaydı Türkiye büyük bir yangın yerine dönmüştü” dedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Gazeteci Cünyet Özdemir İsrail – Filistin savaşını yorumladığı konuşmasında Millet İttifakı’nın seçimi iyi ki kazanamadığını söyledi. Özdemir’e göre seçimi Kılıçdaroğlu’nun kazansaydı Türkiye yangın yerine dönecekti.

cuneyt-ozdemirden-ses-getirecek-sozler-sukurler-olsun-ki-secimi-kazanamamislar3.jpg

“Şükürler Olsun ki Millet İttifakı Kazanamamış…”

Kendi sosyal medya kanalında tüm dünyada gündem olan İsrail – Filistin savaşını değerlendiren Cüneyt Özdemir muhalefet kanadından gelen açıklamalara değinerek “Şükürler olsun hep beraber büyük bir şeyden dönmüşüz biz. Allah korumuş bizi. “Eğer Millet İttifakı iktidar olsaydı, eğer Kılıçdaroğlu kazansaydı ve o koltukta otursaydı Türkiye büyük bir yangın yerine dönmüştü.” İfadelerini kullandı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler