SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mete Yarar Gazze Hakkında Açıklamalar Yaptı: ”Önce Gazze’ye Girecekler”

Güvenlik uzmanı Mete Yarar İsrail ile Filistin arasındaki savaş durumu hakkında konuştu. Katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulunan Yarar'ın sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlanma:
ABONE OL

Tv100’de Ece Üner’in konuğu olan güvenlik uzmanı Mete Yarar Hamas ile İsrail arasındaki savaş hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazze’ye İsrail güçlerinin girmesini de değerlendiren Yarar’ın sözleri gündem oldu.

İşte Mete Yarar’ın açıklamaları…

”GAZZE’Yİ DÖRDE BÖLECEKLER”

Sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında konuşan Yarar, ”Bundan sonra olacakları söyleyeyim, önce Gazze’ye girecekler ama şehir merkezlerine girmeyecekler. Gazze’nin hemen şehir dışlarında olan açık alanları kontrol altına alarak şehri 4’e bölecekler ve kara bağlantısını da koparacaklar ve Batı Şeria gibi tamamen izole edilmiş parça parça bütünselliğinden kopmuş bir noktaya doğru getirecekler.” dedi.

İLGİLİ HABER Sabiha Gökçen Havalimanı’nı Bayram Tatilinde 1 Milyondan Fazla Yolcu Kullandı
Güvenlik uzmanı Mete Yarar İsrail ile Filistin arasındaki savaş durumu hakkında konuştu. Katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulunan Yarar'ın sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Açıklamalarının devamında, yaşanacak bu olay karşısında kimsenin kılını kıpırdatmayacağını söyleyen Yarar, bu yaşanan süreçlerin birbirini etkileyecek durumlar doğuracağını ve aynı zamanda Dünya genelinde küresel savaşa doğru gidildiğini sözlerine ekledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler