SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Molde Hazırlıklarını Bitirdi: Galatasaray Maçına Hazır

Yayınlanma:
ABONE OL
Karşılaşmanın yapılacağı Molde Stadı’nda gerçekleştirilen antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık tutuldu.

Teknik direktör Erling Moe yönetimindeki idman, 2 grup halindeki top kapma çalışmasıyla başladı. Ardından dar alanda pas çalışması gerçekleştiren futbolcuların, antrenmanın basına kapalı bölümünde Galatasaray maçının taktik uygulamaları üzerinde durduğu bildirildi.

Norveç Ligi’nde yapılan Valeranga maçında hafif sakatlık geçiren santrfor Veton Berisha, takımdan ayrı çalışma gerçekleştirdi.

Molde-Galatasaray maçı, yarın TSİ 22.00’de başlayacak.

Hava Koşulları Ve Zemin

Galatasaray, Molde karşılaşmasında alışık olmadığı bir zeminde mücadele edecek.

Karşılaşma, sentetik çim zemini olan Molde Stadı’nda oynanacak. Maç saatinde Molde’de sıcaklığın ise 13 derece olması bekleniyor.

Galatasaray’ın Bekleneni 11

Ligde hafta sonunda 0-0 sona eren Valeranga müsabakasında rotasyon yapan teknik direktör Erling Moe’nin Galatasaray maçına şu 11’i çıkarması bekleniyor:

Karlstrom, Eirik Huagan, Bjornbak, Ellingsen (Hagelskjaer), Linnes, Breivik, Mannsverk, Eriksen, Kristoffer Haugen, Wolff Eikrem, Brynhildsen.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler