SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Samet Kahraman CHP Edirne 38. İl Kongresi’ni Değerlendirdi

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, CHP Edirne 38. İl Kongresi'ni değerlendirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, Edirne ve ilçelerinde başarıyla tamamlanan 38. İl Kongresi’ni değerlendirdi.

Kahraman, il başkanlığında düzenlenen toplantıda kongre sürecinin sona erdiğini belirterek, bundan sonra Edirne’nin her köşesinde tüm ilçelerde yoğun bir şekilde çalışacaklarını ve icraatlarına odaklanacaklarını vurguladı.

Kahraman, kongrelerin sona ermesiyle birlikte parti içi yarışın sona erdiğini ifade etti. Yerel seçimler için tüm ilçelerde kazanmak için mücadele edeceklerini kaydeden Kahraman, CHP’nin Edirne’de daha da güçleneceğine olan inancını dile getirdi.

İLGİLİ HABER 64 Bin Sahte Parfüm Ele Geçirildi
CHP Edirne İl Başkanı Samet Kahraman, CHP Edirne 38. İl Kongresi'ni değerlendirdi.

Edirne’de de ciddi eksikliklerin olduğunu ve bunların konuşulması gerektiğini savunan Kahraman, “Birçok eksik var ama bunların yerine kendi yarışımızı konuşuyoruz. Biz bunları kenara bıraktık.” diye konuştu.

Edirne’de belediyenin asfaltlama çalışması yaptığı harcamaların üzerinde olan birçok sıkıntılı yerin olduğunu iddia eden Kahraman, şunları kaydetti:

“Arşimet burgu tribünü çöktü. ‘Burada ne kadar ciddi anlamda zararımız var?’ diye sorduk ‘ne kadar yararlı’ diye sorduk ama maalesef cevap alamadık. Şimdi gözlerimizi oraya diktik ama sadece onun 200 metre üzerinde betondan fore kazıklar yapılmıştı ve hemen hemen 1,5 yıl önce yapıldı bunlar. Bu kaça mal oldu mesela. Edirne’de belki altyapıya harcanacak para oraya gömüldü. Sadece 1,5 yıl sonra oradaki fore kazıklar yıkıldı. Burada ne kadar kamu zararı var? Biz bunu soruyoruz. Şimdi yine yanlışın üzerine yanlış yapılıyor. Yine Meriç Nehri’ne betonları dikiyorlar, ona başladılar. Burada geçen sene yaptığımızı şimdi yıktık ne kadar kamu zararı ettik Edirne halkının bilgisi yok.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler