SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Terör Saldırısına Yönelik Sözleriyle Dikkat Çeken Ayşenur Arslan Gözaltına Alındı!

Emniyet Genel Müdürlüğü önünde yapılan bombalı saldırıya yönelik yaptığı açıklamalar sonrası hakkında soruşturma başlatılan Gazeteci Ayşenur Arslan gözaltına alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Halk TV’deki programı yayından kaldırılan ve sonrasında hakkında soruşturma başlatılan Gazeteci Ayşenur Aslan gözaltına alındı.

Sözleriyle Büyük Olay Yarattı

Ankara’da İçişleri Bakanlığı’na yönelik yapılan bombalı saldırı girişimiyle alakalı “Kendini patlattığı söylenen o kişi, terörist, belki de üzerindeki ya da arabada patlayıcının uzaktan kumandalı olduğunu bilmiyordu. Çünkü; o kadar manasız ki… Gelip hiç bir şey yapamadan, hiçbir şey yapamadan… Hiçbir şey yapamadan ölünmez. Bana sorarsanız aykırı. Durup dururken kendini patlatmış. Hadi geçin onu, hem çok film izliyorum hem de Türkiye’de yaşıyorum netice itibariyle. Aklıma takılan sorulardan biri, iddia da edemem elbette bir fantezi olarak görüp geçin. Ama bir arabanın şoförü öldürülerek, neden Ankara’da bir araba o kadar kolaydır ki; düz kontak çalıştıracaksınız, bombayı şey yapıp gideceksiniz. Ankara’da bunu yapmak varken, gecenin bir vakti diyelim ki neden Kayseri’de birini öldürerek ‘Ben geliyorum hey, bak ben yola çıktım bombalarımla. Bombalar sırtımızda, tabanca belimizde mi? Nedir yani…” şeklinde açıklama yaptı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler