SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Türkeli Feneri Açıklarındaki Gemiye Yardım Operasyonu Başladı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi: "08.10 itibarıyla kurtarma ekiplerimiz, kazazede gemiye başarılı bir şekilde ulaşmıştır.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, Türkeli Feneri açıklarında makine arızası yaşayan ve yardım talebinde bulunan “Ascalon” adlı gemi için Türkeli Demir Sahası’na yedekleme operasyonunun başladığını açıkladı.

Genel Müdürlük tarafından yapılan resmi açıklamada, Tuzla’dan Rusya’ya doğru seyir halinde olan “Ascalon” isimli geminin Türkeli Feneri bölgesinde makine arızası yaşadığı ve yardım talep ettiği ifade edildi.

Gemiye “Kurtarma-9” römorkörünün gönderildiği aktarılan açıklamada, “Saat 08.10 itibarıyla kazazede gemiye ulaşılmıştır. Gemide, 16 personel olup sağlık durumları iyidir. Geminin Türkeli Demir Sahası’na yedekleme operasyonu başlamıştır.” ifadelerine yer verildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler