SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Uzman Çavuş Mustafa Çakmak Şehit Oldu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe Harekat Bölgesi'nde yaralanan piyade uzman çavuş Mustafa Çakmak'ın şehit olduğunu duyurdu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) piyade uzman çavuş Mustafa Çakmak’ın şehit olduğunu duyurdu.

sehit-mustafa-cakmak.jpg

Bakanlık’ın internet sitesinden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

İLGİLİ HABER İsrail’in Gazze’ye Yönelik Saldırıları Protesto Edildi
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe Harekat Bölgesi'nde yaralanan piyade uzman çavuş Mustafa Çakmak'ın şehit olduğunu duyurdu.

“Pençe Harekât Bölgesinde, 10 Ekim 2023 tarihinde, BTÖ mensuplarınca önceden döşenen El Yapımı Patlayıcının infilak etmesi sonucunda ağır yaralanan P. Uzm. Çvş. Mustafa Çakmak derhâl hastaneye sevk edilerek tedavisine başlanmıştır. Ancak, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet; kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler