SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ali Koç Ve Nevbahar Koç Boşanıyor Mu? Araları Fenerbahçe Yüzünden Açıldı!

Ünlü camiasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç'un ilişkilerinin sıkıntılı olduğuna yönelik söylentiler yapılamaya başlandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Ünlü camiasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç’un ilişkilerinin sıkıntılı olduğuna yönelik söylentiler yapılamaya başlandı. Sabah yazarı Bülent Cankurt, Ali Koç’un eşinin gönlünü alacağını belirtti.

ali-nevb.jpg

Son zamanlarda aralarının sıkıntılı olduğu hatta boşanacakları iddia edilen Ali Koç ve Nevbahar Koç çifti ile ilgili Sabah Gazetesinden Bülent Cankurt bir yazı kaleme aldı.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Ünlü camiasında Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ve eşi Nevbahar Koç'un ilişkilerinin sıkıntılı olduğuna yönelik söylentiler yapılamaya başlandı.

Koç Çifti Boşanacak Mı?

Bülent Cankurt’un kaleme aldığı yazısı şu şekilde:

“Sosyetedeki dedikoducular, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile Nevbahar Koç’un evliliğini yine dillerine dolamış durumdalar! Her iki-üç yılda bir, birileri “Boşanıyorlar” diye ortaya bir bomba bırakıyor! Zaten sonu da gelmiyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler