SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Bahar Öztan 5. Kez Ameliyat Masasında! Sevenlerinden Dua İstedi

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları arasında yer alan Bahar Öztan’dan üzen haber geldi. Yakın zamanda ameliyat olacağını söyleyen Öztan, sevenlerinden dua istedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yeşilçam’ın “Gamzeli Güzeli” olarak bilinen Bahar Öztan son zamanlarda sağlık sorunları yaşamakta. Sosyal medya hesabı üzerinden hastane odasından bir paylaşımda bulunan Öztan, sevenlerinden dua istemeyi ihmal etmezken en yakın zamanda yeniden eski sağlığına kavuşmak için gün saymakta.

Bahar Öztan paylaşımında, “Herkese selam ve sevgiler .Uzun zaman oldu yazamadım sizlere dün İstanbul’a Maslak acıbademe geldim benim kıymetli Hocalarımın kararı önümüzdeki hafta ameliyat olacağım yönünde. Her zamanki gibi dualarınıza ve sevginize ihtiyacım var.Türkiye’nin en kıymetli iki profesörü @drgokhandemir ve @bilgibaca ‘yı Allah başımızdan eksik etmesin ve bütün hocalarımızı” ifadelerine yer verdi.

Bahar Öztan (@baharoztann)’in paylaştığı bir gönderi

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncuları arasında yer alan Bahar Öztan’dan üzen haber geldi. Yakın zamanda ameliyat olacağını söyleyen Öztan, sevenlerinden dua istedi.

Bahar Öztan’ın Hastalığı

Kolon kanseri olan ve daha öncesinde 3 kez kanseri yenen Bahar Öztan’ın hastalığı son günlerde yeniden nüksetmişti. Kan sonuçlarının ardından yeniden kanserinin nüksettiğini söyleyen Öztan, Mart ayında 4. kez ameliyat masasına yatmıştı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler