SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Çellist Jamal Aliyev İstanbul’da Konser Verdi

"Bach İstanbul'da!" kapsamında gerçekleştirilen ilk konserde, Çellist Jamal Aliyev, Beşiktaş'taki Deniz Müzesi'nde müzikseverlerle buluştu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Çellist Jamal Aliyev, Beşiktaş’taki Deniz Müzesi’nde müzikseverlerle buluştu.

“Bach İstanbul’da!” kapsamında gerçekleştirilen ilk konserde, genç müzisyene Olgu Kızılay’ın başkemancısı ve direktörü olduğu müzisyenlerden oluşan Festival Ensemble eşlik etti.

Konseri dinlemeye gelenlere teşekkür eden Aliyev, Festival Ensemble grubuyla birlikte sahneye çıkmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
"Bach İstanbul'da!" kapsamında gerçekleştirilen ilk konserde, Çellist Jamal Aliyev, Beşiktaş'taki Deniz Müzesi'nde müzikseverlerle buluştu.

Olgu Kızılay ile özel bir performans da sergileyen Aliyev, dinleyicilerden alkış aldı.

İki bölümden oluşan konserde Johann Sebastian Bach, Niccolo Paganini, George Frideric Handel, Wolfgang Amadeus Mozart ve Goran Bregovic gibi sanatçıların besteleri seslendirildi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler