SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Dilan Polat Cezaevinden Arkadaşına Mesaj Gönderdi

Kara para aklama suçlamasıyla cezaevinde olan Dilan Polat'ın, fenomen arkadaşı Sevim Alan’a mesaj gönderdiği bilgisi alındı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarıyla gündemde olan Dilan ve Engin Polat ikilisi hakkında yürütülen soruşturma sonucunda tutuklu yargılanmıştı. Tutuklanan 18 kişiden 12’si tutuklu olarak cezaevine girdi.

dian-2.jpg

Dilan Polat’ın arkadaşı olan Sevim Alan, bu durumla alakalı sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalar yaptı. Sevim Alan’a “Dilan hanımla hiç görüştünüz mü? Nasıl kendileri?” diye sorulunca, şu cevabı verdi:

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Kara para aklama suçlamasıyla cezaevinde olan Dilan Polat'ın, fenomen arkadaşı Sevim Alan’a mesaj gönderdiği bilgisi alındı.

“Bu konu ile ilgili son kez konuşalım ve bunda anlaşalım süreci bitene kadar sormak yok…. Bir haber göndermiş ve demiş ki… Çocuklarımı sevin koklayın çok koklayın…”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler