SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hepsi Güzellik Merkezi Açarak Zengin Oldu

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla tutuklanan polat çiftinin 4 yıl önce aynı kareyi paylaştığı arkadaşları, güzellik merkezi açarak lüks hayatlar yaşamaya başladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul Silivri’de bulunan Marmara Cezaevi’nde tutuklu bulunan Engin ve Dilan Polat çiftinin 4 yıl önce fenomen arkadaşlarıyla çektiği fotoğraf, sosyal medyanın gündemine oturdu. Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla tutuklanan çiftin, fotoğrafta yer alan arkadaşlarıyla ortak bir özelliği ortaya çıktı: Güzellik merkezi açarak kısa sürede zenginleşmek.

Dilan Polat’ın 2019 yılında çektiği karede yer alan isimler arasında Sıla Doğu, Merve Nur Akyüz, İleyda Topal, Tolunay Topal, Kenan Öztürk, Eylül Öztürk, Nez Demir, Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit bulunuyor. Masadaki fenomenler, zamanla Dilan Polat’ın açtığı güzellik merkezlerine ortak olma yolunu seçerek lüks bir yaşama adım attı.

dilan-polat2.jpg

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamalarıyla tutuklanan polat çiftinin 4 yıl önce aynı kareyi paylaştığı arkadaşları, güzellik merkezi açarak lüks hayatlar yaşamaya başladı.

Merve Nur Akyüz ve Yavuz Selim Korkut çifti, Dilan Polat’ın Karabük, Sakarya ve İstanbul Pendik’teki şubelerini işletiyor. Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit, Bakırköy ve Kocaeli Gebze’deki şubeleri franchise yöntemiyle devraldı. Eylül Öztürk ve Nez Demir ise kendi güzellik merkezlerini açarak kısa zamanda servet sahibi oldular.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler