SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’ini Tokatlamak İçin Site Açıldı

Sosyal medyanın gündemine oturan ve sıkça eleştirilen 'Kızılcık Şerbeti' dizisinin karakterlerinden biri olan 'Fatih', büyük tepkilere neden oluyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Özellikle kadın haklarına karşı olumsuz tavırlarıyla bilinen Doğukan Güngör’ün canlandırdığı ‘Fatih’ karakterine yönelik tepkiler, internet üzerinden farklı bir boyut kazandı.

Doğukan Güngör’ün hayat verdiği ‘Fatih’ karakterine karşı duyulan rahatsızlık, sanal ortamda bir adım daha ileri giderek ‘Fatihitokatla.com’ adlı bir internet sitesinin açılmasına neden oldu. Site, kullanıcılara oyuncuyu tokatlama imkanı sunarak ilgi çekiyor.

Güngör, bu olağanüstü tepkiye karşı şaşkınlığını gizleyemeyerek, “Bu kadarını beklemiyordum” ifadesini kullandı.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Sosyal medyanın gündemine oturan ve sıkça eleştirilen 'Kızılcık Şerbeti' dizisinin karakterlerinden biri olan 'Fatih', büyük tepkilere neden oluyor.

Oyuncunun canlandırdığı karakterin dizideki tavırlarına gıcık olan pek çok izleyici siteye akın etmiş ve bu durum sosyal medyada gündem olmuş durumda.

site-actilar3.jpg

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler