SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Müjde Uzman ve Sinan Akçıl Aşkı Belgelendi

Son zamanların en popüler dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti'nin Alevi Müjde Uzman ve şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz akşam Muhabir Online tarafından ilk kez beraber görüntülendi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Kızılcık Şerbeti’nde “Alev” karakteriyle herkesin beğenisini toplayan başarılı oyuncu Müjde Uzman, son zamanlarda özel hayatıyla da konuşulmaya başlamıştı.

mujde.jpg

Bir süre kadar önce Oğuzhan Uğur ile ayrılan Müjde Uzman, ayrılığın ardından yeni ilişkilere yelken açtı.
Müjde Uzman, Instagram platformunda bir hikaye paylaşmıştı. Hayranlarının dikkat etmesiyle Uzman’ın paylaşım yaptığı evin Sinan Akçıl’a ait olduğu iddiası ortaya atılmıştı

İLGİLİ HABER Ozan Güven Ve Eski Sevgilisinin Karşılıklı Yargılandıkları Dava Sürüyor
Son zamanların en popüler dizilerinden biri olan Kızılcık Şerbeti'nin Alevi Müjde Uzman ve şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz akşam Muhabir Online tarafından ilk kez beraber görüntülendi.

sinan-4.webp

Bu iddialar üzerine Sinan Akçıl, katılığı bir programda Müjde Uzman’la bir düğünde denk geldiklerini ve eski günleri andıklarını söyleyerek yeniden konuşmaya başladıklarını söylemişti.

Muhabir online ekibi tarafından ise ilk kez kameralara yakalanan çift, Galatasaray maçını izlemeye geldiklerini belirtti.

sinan-2-001.webp

Ayrıca muhabirin “Müjde Hanım’ın hayranları tarafından tehditler alıyordunuz, evi değiştirecek misiniz?” sorusuna ikili, gülerek cevap verdi. Müjde Uzman “Onun problemi bana sataşan yok valla” diyip uzaklaştı.

İlk kez yakalanan ikiliye sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi

yorum.webp

yorum-2.webp

yorum-3.webp

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler