SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Oyuncu Aslıhan Güner’den Şaşırtan İtiraf

Ünlü oyuncu Aslıhan Güner, meslektaşı olan Mert Kılıç ile birlikte 10 senedir mutlu bir evlilik yaşıyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yeni vizyona giren Zübeyde isimli filmde, Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı oynayan Aslıhan Güner, model eşi Mert Kılıç’la nasıl evlendiğini, ekranlarda ilk kez anlattı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesinin hayatına odaklanan ‘Zübeyde, Analar ve Oğullar’ filmi İzmir’de gala düzenlemişti. Projede Zübeyde Hanım’ı canlandıran Aslıhan Güner, “Çekimlerde zorlandığınız zamanlar oldu mu?” sorusunu cevaplamıştı.

“YÜKÜ ÇOK AĞIR BİR ROLDÜ”

“Yükü çok ağır bir roldü” diyen oyuncu sözlerine şöyle devam etmişti; “Çünkü anlatmak istediğimiz Türk annesinin ve kadınının gücü, Zübeyde Hanım’da vücut buldu. Duygusal anlamda çok zorlandığım, bazen rolden çıkamadığım oldu. İzleyicinin de kalbine dokunacağını düşünüyorum bu sahnelerin… Çünkü benim hem kalbime hem ruhuma inanılmaz dokundu.” dedi.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Ünlü oyuncu Aslıhan Güner, meslektaşı olan Mert Kılıç ile birlikte 10 senedir mutlu bir evlilik yaşıyor.

aslihan-2.jpg

NASIL EVLENDİĞİNDEN İLK KEZ BAHSETTİ

Sevilen güzel oyuncu Aslıhan Güner, önceki gün bir programa katıldı. Yeni vizyona giren Zübeyde isimli filmde, Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı oynayan Aslıhan Güner, model eşi Mert Kılıç’la nasıl evlendiğini hakkında ilk kez konuştu.

aslihan-3.webp

“MERT ÇOK ŞAŞIRDI”

Aslıhan Güner, modellik yapan eşi Mert Kılıç’la ilişkisinin ilk zamanlarında “Eğer benimle evlenmeyeceksen bu ilişkiye devam etmeyelim” demiş. Güner o zamanı şöyle anlattı: “1 ay sonra falandı, ‘Eğer benimle evlenmeyeceksen bu ilişkiye devam etmeyelim’ dedim. Ben böyle bir bakış açısına sahibim, zaman kaybetmek istemiyorum. ‘Niyetin ciddi değilse benimle birlikte yol alma’ dedim. Aslında bu, uzatma bu işi durumu oldu biraz… Mert çok şaşırdı. Ben o zaman 22 yaşındaydım, şu an böyle bir şey yapar mıydım bilmiyorum, o dönem babamın benden beklentisi, aile yaşantım, evdeki durumum böyleydi. Böyle yetiştim ben” diye açıkladı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler