SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Sergio Ramos Maçtayken Evi Soyuldu! Bu Kadarı Pes Dedirtti

Dünya markası Sergio Ramos, hırsızlık şoku yaşadı. Ramos'un evi Şampiyonlar Ligi'nde Lens'e karşı yaptığı maç sırasında soyuldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Sevilla’da oynayan Sergio Ramos’un evi, Şampiyonlar Ligi maçı esnasında soyuldu. Ramos’un 4 çocuğunun da olay anında evde olduğu fakat zarar görmedikleri söylendi. Hırsızlar, güvenlik önlemlerini atlayarak evden lüks saatler, değerli eşyalar ve mücevherler aldı. Toplam zararın değeri henüz belli değil.

sergio-ramos-u.jpg

Dünya Yıldızının Evini Soydular

Galatasaray’a transferi günlerce konuşulan fakat Sevilla’ya geri dönen Sergio Ramos, bu sefer hırsızlık olayıyla gündeme oturdu. Sevilla’nın 20 Eylül’de Şampiyonlar Ligi’nde Lens’e karşı yaptığı maç sırasında Ramos’un evi talan edildi.

İLGİLİ HABER Buena Vista All Stars 21 Haziran’da Konser Verecek
Dünya markası Sergio Ramos, hırsızlık şoku yaşadı. Ramos'un evi Şampiyonlar Ligi'nde Lens'e karşı yaptığı maç sırasında soyuldu.

Evde Çocukları Vardı

Soygun anında, Ramos’un yaşları 3 ile 8 arasında değişen 4 çocuğunun da evde bulunduğu fakat çocukların bir zarar almadığı açıklandı.

sergio-ramosa-4.webp

Toplam Zarar Henüz Bilinmiyor

Soyguncuların, çaldıkları eşyalar arasında lüks saatler, değerli eşyalar ve mücevherler yer alırken toplam zararın ise ne kadar olduğu henüz belli değil.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler