SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Emine Erdoğan Türk-Macar Dostluk Antlaşması’nın 100. Yıl Dönümünü Kutladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 2024 Türk-Macar Kültür Yılı etkinlikleri kapsamında geldiği Macaristan'daki temaslarına ilişkin paylaşımda bulundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Türk-Macar Dostluk Antlaşması’nın 100. Yıl Dönümü’nü tebrik ediyor, bu vesileyle açılış programına katıldığımız ‘2024 Türk-Macar Kültür Yılı’nın iki ülke için de hayırlı olmasını diliyorum. Yıl boyunca Türkiye ve Macaristan’da gerçekleştirilecek birbirinden değerli etkinliklerin, iki ülke arasındaki dostluk bağını daha da sağlamlaştıracağına inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Emine Erdoğan, paylaşımında Budapeşte MÜPA Bela Bartok Ulusal Konser Salonu’nda gerçekleşen Türkiye-Macaristan Kültür Yılı Açılış Programı’na dair görsellere de yer verdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler