SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Hüseyin Baş: Kutsal Kudüs Merkezli Filistin Talebini Destekliyoruz

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin paylaşımda bulundu. Baş, "Kudüs merkezli bir Filistin devleti talebini başından beri desteklediğimizi tekrar beyan ediyoruz." dedi.

Yayınlanma:
ABONE OL

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Belli ki bütün Ortadoğu’nun, İran’ın Rusya’nın hatta Türkiye’mizin içinde bulunduğu yeni bir dizayn süreci başlatıldı. Vakit savaş tamtamları çalma vakti değil, hakkın ve hukukun ortaya konup, başta ülkemizi ve tüm insanlığı emniyet altında tutma zamanıdır. Bu bağlamda İsrail’in on yıllardır süren işgal ve baskı tutumunun karşısında olduğumuzu tekrar belirtiyor ve İslam Dünyası için kutsal kabul edilen Kudüs merkezli bir Filistin devleti talebini başından beri desteklediğimizi tekrar beyan ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İsrail- Filistin çatışmasını değerlendirdi.

Baş’ın yaptığı paylaşım şöyle:

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına ilişkin paylaşımda bulundu. Baş, "Kudüs merkezli bir Filistin devleti talebini başından beri desteklediğimizi tekrar beyan ediyoruz." dedi.

“VAKİT SAVAŞ TAMTAMLARI ÇALMA VAKTİ DEĞİL”

“Belli ki bütün Ortadoğu’nun, İran’ın, Rusya’nın, hatta Türkiye’mizin içinde bulunduğu yeni bir dizayn süreci başlatıldı. Vakit savaş tamtamları çalma vakti değil, hakkın ve hukukun ortaya konup, başta ülkemizi ve tüm insanlığı emniyet altında tutma zamanıdır. Bu bağlamda İsrail’in on yıllardır süren işgal ve baskı tutumunun karşısında olduğumuzu tekrar belirtiyor ve İslam Dünyası için kutsal kabul edilen Kudüs merkezli bir Filistin devleti talebini başından beri desteklediğimizi tekrar beyan ediyoruz. Bütün bunların yanında güncel gelişmelerin ve savaş ortamının Müslümanlara değil, İsrail’in politikalarına hizmet ettiğinin de altını çiziyoruz.”

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler