SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Muharrem İnce’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Denge Politikası Desteği

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İsrail-Filistin çatışmasına yönelik, "Tayyip Erdoğan’ın denge politikasını doğru buluyorum” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Muharrem İnce, Ankara’da Bilkent Üniversitesi’nde “Türkiye’de Eğitim” isimli programa dahil olarak öğrencilerin sorularını cevapladı.

Muharrem İnce, İsrail ve Filistin arasında yaşanan savaşa dair gelen soru üzerine, “Ne Filistinlilere haksızlık edin ne de kendimize. Mesela, Rusya Ukrayna savaşında Kılıçdaroğlu’nun çıkıp açıkça çıkıp Ukrayna’dan yana tavır koymasını doğru bulmuyorum” cevabını verdi.

“BEN ÜLKEM İÇİN DOĞRU İŞLER YAPMAK İSTİYORUM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın denge politikasını doğru bulduğunu dile getiren Muharrem İnce, “Ben bu ülkenin yerli ve milli bir adamıyım, ben Cumhuriyetin bir öğretmeniyim. Ben ülkem için doğru işler yapmak istiyorum. Ben İHA ve SİHA’ları destekliyorum. Ermenistan Azerbaycan savaşında Azerbaycan’a yardım edilmesini destekliyorum. Libya’da olunmasını destekliyorum” şeklinde konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler