SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Tanju Özcan’dan Ekrem İmamoğlu İddiası

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, katıldığı canlı yayında yaşanan gündem hakkında konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken, İmamoğlu'nun adaylığı iddiasını ortaya attı.

Yayınlanma:
ABONE OL

CHP’den kesin olarak ihraç edilen Tanju Özcan’ın mahkemeye yaptığı itiraz da reddedilmişti. Ayrılığı kesinleşen Özcan’ın katıldığı canlı yayında yaptığı açıklamalar ise kamuoyunda büyük yankı uyandırdı.

Kılıçdaroğlu hakkındaki açıklamalarında eleştiri dozunu yüksek tutan Özcan, ”Seçim halk Kemal Bey’e güvenmediği için kaybedildi. 7 cumhurbaşkanı yardımcılığı getiren tuhaf bir sistem ortaya koydular” dedi.

ozgur-ozel.jpg

İLGİLİ HABER AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanlığı Bayramlaşma Programı Düzenledi
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, katıldığı canlı yayında yaşanan gündem hakkında konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken, İmamoğlu'nun adaylığı iddiasını ortaya attı.

Gerçekleşecek olan yerel seçimlere bağımsız olarak gireceğini de sözlerine ekleyen Tanju Özcan, ”Son girdiği 5 seçimin hepsini kazanmış biri olarak arkamda CHP olmadan, başka güçler olmadan, finansal kaynaklar olmadan, belediye imkânlarını kullanmadan ben bu seçimlerde kaybedersem 50 yaşında, siyaseti ertesi gün bırakacağım” ifadelerini kullandı.

imamoglu-aa-rtdl-cover.jpg

CHP’deki siyasetin mertçe yapılmadığını söyleyen Tanju Özcan, genel başkanlık yarışı hakkında da ortaya iddialar attı. Özgür Özel’in son anda adaylıktan çekileceğini öne süren Özcan, ”Ben Özgür Özel’in son anda adaylıktan çekileceğini, Ekrem İmamoğlu ‘nun genel başkan adayı olacağı bir kurultayın yaşanabileceğini düşünüyorum. Özgür Özel düzgün bir insan ama İmamoğlu aday olursa Kılıçdaroğlu’na karşı şansı daha yüksek. Duyumlarım bu yönde.” dedi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler