SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Beşiktaş’ta Şenol Güneş İstifa Etti

Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Dünkü kötü sonucun ardından teknik adam Şenol Güneş istifa etti. Beşiktaş yönetimi Güneş'in istifasını kabul etti.

Yayınlanma:
ABONE OL

Beşiktaş’ta kötü sonuç sonrası teknik adam Şenol Güneş istifa etti.

Dün akşam UEFA Avrupa Konferans Ligi’ndeki 3-2’lik Lugano mağlubiyeti sonrası yönetim ve teknik direktör Şenol Güneş bir araya gelmişti. Yapılan toplantı sonrasında ise herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Tecrübeli teknik direktör Şenol Güneş’ten ayrılık kararı geldi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Dünkü kötü sonucun ardından teknik adam Şenol Güneş istifa etti. Beşiktaş yönetimi Güneş'in istifasını kabul etti.

Güneş’in istifa kararını yönetime sunduğu belirtildi.

Beşiktaş’tan yapılan açıklama şöyle:

Lugano maçının ardından bir araya geldiği Başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye, Beşiktaşımızın menfaatleri doğrultusunda bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğunu, Kulübümüzün ve takımımızın önünü açmak adına alınacak her türlü karara saygı duyacağını ifade eden Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, bugün itibarıyla görevinden ayrılmıştır. Şenol Güneş’e Kulübümüze katkıları nedeniyle teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler