SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Beymen Club Dünya Şampiyonu Eczacıbaşı Dynavit’i Ziyaret Etti

Eczacıbaşı Spor Kulübünün stil sponsoru olan Beymen Club'ün yetkilileri, Çin'de düzenlenen Voleybol FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası finalinden zaferle ayrılan Eczacıbaşı Dynavit'i ziyaret ederek takımı kutladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Beymen Club’ten yapılan açıklamaya göre, Beymen Group Üst Yöneticisi (CEO) Elif Çapçı ve Beymen Club ekibi, dünya şampiyonluğundan sonra bugün Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ilk antrenman öncesi Eczacıbaşı Dynavit oyuncularıyla bir araya geldi.

Eczacıbaşı Dynavit oyuncuları ve yönetimini tebrik eden CEO Çapçı, şunları kaydetti:

“Cumhuriyet’imizin 100. yılında FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda kazandıkları zaferle ülkemizi gururlandıran Eczacıbaşı Dynavit’i gönülden tebrik ediyorum. Onlar, şampiyon bir takım olmalarının yanı sıra güçleri, çalışkanlıkları, mücadele azimleri ve asla pes etmeyen duruşlarıyla ilham veren rol modellerimiz oldular. Beymen Club olarak Eczacıbaşı Dynavit’in stil sponsoru olmaktan ve bu harika takımı desteklemekten gurur duyuyoruz.”

İLGİLİ HABER Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin Yeni Sponsoru Medicana Oldu
Eczacıbaşı Spor Kulübünün stil sponsoru olan Beymen Club'ün yetkilileri, Çin'de düzenlenen Voleybol FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası finalinden zaferle ayrılan Eczacıbaşı Dynavit'i ziyaret ederek takımı kutladı.

beymen2.jpg

Eczacıbaşı Dynavit ve Beymen Club işbirliğiyle 2020 yılında başlayan “stil yolculuğu” 2023-2024 sezonunda da devam ediyor.

Eczacıbaşı Dynavit için özel olarak tasarlanan, Beymen Club’ün özgün ve modern tasarım diliyle kadın sporculara stil ilhamı veren koleksiyon, “Onların stili sonuna kadar mücadele etmek. Bizim stilimiz onları sonuna kadar desteklemek” mesajını veriyor.

Kulüp renkleri olan siyah ve turuncudan oluşan koleksiyon, yoğun maç dönemlerinden resmi törenlere ve serbest zamanlara farklı dönemlerdeki ihtiyaçlar için blazer ceketlerden sweatshirtlere, taytlardan eşofmanlara, gömlekten sırt çantalarına uzanan geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler