SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Çocuk Hakları Merkezi ile Spor İstanbul Arasında İşbirliği Anlaşması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul ile İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Yayınlanma:
ABONE OL

Spor İstanbul’un merkez binasında gerçekleştirilen imza törenine Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur, İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi Koordinatörü Doç. Dr. Ahmet Ayar ve Spor İstanbul yöneticileri katıldı.

Yapılan anlaşma kapsamında Spor İstanbul eğitim uzmanları ile İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi avukatlarının ortaklaşa çalışmasıyla kurumda çocuk hakları konusunda personele ve yöneticilere eğitim verilecek. Bu işbirliğiyle çocuk hakları ihlallerinin önüne geçilmesi hedefleniyor.

Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur, yaptığı açıklamada, “Çocuk hakları konusunun kurum kültürüne olabildiğince nüfuz etmesini istiyoruz. Spor İstanbul eğitmenlerimiz, sayısal olarak baktığınızda yıl içerisinde 150-200 bin çocukla öğretmen-öğrenci ilişkisi kuruyor. O yüzden bu işbirliğinin İstanbul Barosu ile başlamış olması da bizim için çok iyi bir gelişme.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul ile İstanbul Barosu Çocuk Hakları Merkezi arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Çocuk hakları bilincini oluşturmanın kurumlardaki önemine vurgu yapan Ahmet Ayar ise “Bu işbirliği için çok mutlu ve heyecanlıyız. Uzun vadede, istikrarlı bir şekilde ve ısrar ederek üzerinde durmak lazım.” diye konuştu.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler