SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Fenerbahçe Her Branşta Kullanmak Üzere 5 Yıldızı Tescilletti

Yayınlanma:
ABONE OL

Mali Genel Kurul toplantısında yönetici olarak gören alan Burak Kızılhan, Fenerbahçe’nin 5 yıldızlı armasının tescillendiğini duyurdu. Kulübün 28 şampiyonluğunun hakkı olan 5 yıldızlı formayı hayata geçirdiğini kaydeden Kızılhan, resmen tescillendiklerini ve artık her branşta 5 yıldızlı forma giyebileceklerini söyledi.

Fenerbahçe yöneticisi Burak Kızılhan, bundan böyle olağan mali genel kurul toplantısında yaptığı açıklamalarda tüm sarı-lacivertlilerin 5 yıldızlı logoyu kullanacaklarını kaydederek 100 yıllık süreçte kazanılan 28 Türkiye şampiyonluğuna dikkat çekti.

Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) başvurduklarını söyleyen Burak Kızılhan, kulübün daha fazla beklemeyeceğini ve armanın da takım tarafından tescillenmiş bir şekilde kullanılacağını söyledi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler