SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Galatasaray’a Yeni Forma Sponsoru

Trendyol Süper Lig'de yoluna dolu dizgin devam eden Galatasaray'da yeni bir gelişme yaşandı. Yeni forma sponsoru resmen belli oldu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla adından fazlaca söz ettiren Galatasaray Spor Kulübü, yeni bir sponsorluk anlaşmasına imza atacak.

Anlaşmanın forma sponsorluğu üzerine yapılacağı belirtilirken, sponsorluğun 2024 – 2025 sezonundan itibaren başlaması bekleniyor.

Uzun süredir sponsorlarla görüşmelerini devam ettiren Galatasaray yönetimi, yeni forma sponsoru olarak ‘PUMA’ ile anlaşma sağladı. Galatasaray Futbol A Takımı 2024 – 2025 sezonundan itibaren ‘PUMA’nın üretmiş olduğu formaları giyecek.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Trendyol Süper Lig'de yoluna dolu dizgin devam eden Galatasaray'da yeni bir gelişme yaşandı. Yeni forma sponsoru resmen belli oldu.

Resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılması bekleniyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler