SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Manisa filede transfere doymuyor

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi 2023-2024 dönemi planlaması kapsamında 1. Lig’den Libero Simay Orgun’la kontrat imzalayarak takımını güçlendirdi.

Yayınlanma:
ABONE OL

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Grubu 2023-2024 dönemi takım planlamasında bir ismi daha takımına kattı.

Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Ligi’ne yükselmek için transfer atılımına devam eden yeşil-beyazlı grup son olarak 1. Ligde oynayan Simay Orgun’u renklerine bağladı. 2001 doğumlu isim Halkbank ile başladığı voleybol mesleğine PTT Spor 2, Mert Kaan Spor Kulübü, Aksaray 1989 Spor Kulübü ve Tarsus Belediyespor’da devam etti.

Manisa BBSK Voleybol Şube Sorumlusu Metin Memiş, “1 Ağustos’ta grubumuz kuvvet idmanlarıyla yeni dönem hazırlıklarına başlayacak. Biz de süratle takımımızı şekillendiriyoruz. Takım yapılanmamız noktasında Libero mevkiinde oynayan ve 2001 doğumlu Simay Orgun’u renklerimize bağladık. Manisa’mızı Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’nde muvaffakiyetle temsil edeceğimize inanıyorum. Ben şimdiden Manisalı spor severleri Büyükşehir Belediyesi Tarık Almış Spor Salonu’nda oynayacağımız maçlara davet ediyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Bilecik’te “Okul Sporları Yıldızlar Karma Halk Oyunları Grup Müsabakaları” Sona Erdi
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi 2023-2024 dönemi planlaması kapsamında 1. Lig’den Libero Simay Orgun’la kontrat imzalayarak takımını güçlendirdi.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler