SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Türk Sporunun Yıldızları Boyner Dynamic Fest’te!

Sporun büyülü dünyasına dair heyecan verici anıları ve deneyimleri paylaşmak için Türk sporunun parlayan yıldızları Boyner Dynamic Fest'te buluşuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Türkiye’nin gurur kaynaklarından milli yüzücü Aysu Türkoğlu ve kadınlar üç adım atlama kategorisinde altın madalya kazanan milli atlet Tuğba Danışmaz, deneyimlerini ve spor tutkularını paylaşmak için Boyner Dynamic Fest’te buluşmaya hazırlanıyor.

Boyner, 23-24 Eylül tarihlerinde Kemerburgaz Kent Ormanı’ndaki YBY Woods Yaşam ve Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek olan etkinlikte sporseverleri ağırlayacak.

Festival boyunca farklı spor deneyimleri, yaratıcı atölyeler ve ilham veren konuşmacılar ziyaretçilerini bekliyor. Festivalin konukları arasında 2 milli kadın sporcu da yer alıyor.

İLGİLİ HABER Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçlarını Yönetecek Hakemler Açıklandı
Sporun büyülü dünyasına dair heyecan verici anıları ve deneyimleri paylaşmak için Türk sporunun parlayan yıldızları Boyner Dynamic Fest'te buluşuyor.

İrlanda ve İskoçya arasındaki Kuzey Kanalı’nı yüzerek geçen en genç Türk sporcu ve ilk Türk kadını unvanını alan Milli Yüzücü Aysu Türkoğlu ile 2023 Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası’nda verdiği mücadeleyle kadınlar üç adım atlama kategorisinde altın madalya sahibi olan milli atlet Tuğba Danışmaz, deneyimlerini ve kendi kategorileriyle ilgili merak edilenleri paylaşacak.

Türkoğlu ve Danışmaz’ın konuşmaları 24 Eylül Pazar günü Değişim Sahnesi’nden ücretsiz izlenebilecek.

Eğlencenin, eğitici atölye ve deneyimlerin, hareket ve enerjinin başrolde olacağı festivalde alanında uzman diyetisyenlerden yaşam koçlarına, mindfullness eğitmenlerinden spor psikologlarına kadar birçok değerli isim, festival katılımcılarıyla buluşuyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler