SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa » Spor »

Yardımcısının Elini Sıkmayan Hakeme Ceza

Serie A'nın 8.haftasında Lecce ve Sassuolo karşı karşıya geldi. Maç öncesinde de yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir olay yaşandı. Yaşanan bu olay maçın hakemi Juan Luca Sacchi'ye pahalıya patladı.

Yayınlanma:
ABONE OL

İtalya ligi Serie A’nın 8.haftasında Sassuolo, Lecce’nin konuğu oldu. Karşılaşma öncesinde maçın da önüne geçecek bir olay yaşandı.

İki takım oyuncuları ve hakemler tünelden çıkmayı beklerken maçın hakemi yardımcısının elini sıkmayı reddetti. Juan Luca Sacchi, futbolcular ve diğer yardımcı hakemle tokalaşırken kadın yardımcısı Francesca Di Monte’nin elini sıkmadı.

Büyük Tepki Topladı!

Yaşanan duruma yönelik görüntüler tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Hakem Juan Luca Sacchi’ye tepkiler çığ gibi büyürken, İtalya Futbol Federasyonu’ndan da bir ceza gelmesi bekleniyor. Juan Luca Sacchi’nin 1 maç ceza alması bekleniyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler