SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Amazfit Balance Akıllı Saat Vücut Kitle Endeksi Ölçüyor

Amazfit Balance ile vücut yağ oranından kitle endeksine, bazal metabolizmadan iskelet kaslarına kadar birçok değeri titizlikle takip ederek kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Yayınlanma:
ABONE OL

Amazfit, sağlık takibi konusunda sunduğu özelliklerle öne çıkan yeni akıllı saati Amazfit Balance’i tanıttı.

Amazfit Balance; vücut yağ oranı, kitle endeksi, bazal metabolizma, iskelet kasları gibi birçok değeri takip ederek kullanıcılara kapsamlı bir sağlık deneyimi sunuyor.

Özellikler ve Fiyat

Amazfit Balance, 1.5 inçlik AMOLED ekranıyla 480×480 piksel çözünürlük sunarken, 60Hz tazeleme hızı ve 1500 nit parlaklık ile dikkat çekiyor. Otomatik parlaklık ayarı sayesinde kullanıcıya mükemmel bir görüntüleme deneyimi sunan saatte bulunan 4GB dahili hafıza ile çevrim dışı müzik dinleme ve Bluetooth üzerinden görüşme imkanı da sağlanıyor.

İLGİLİ HABER Vodafone Grubu CDP A Listesinde Yer Aldı
Amazfit Balance ile vücut yağ oranından kitle endeksine, bazal metabolizmadan iskelet kaslarına kadar birçok değeri titizlikle takip ederek kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Amazfit Balance, Zepp OS 3 ara yüzü üzerinde çalışarak 475mAh bataryasıyla tipik kullanımda 14 güne kadar pil ömrü sunuyor. Saatin sağlık takibi özellikleri arasında çift LED destekli 8PD BioTracker ve 5 PPG sensörü bulunuyor. Bu sensörler, nabız, kan oksijeni ve uyku takibi gibi önemli sağlık verilerini sürekli olarak izleyebilme imkanı sunuyor.vucut-kitle-indeksi2.jpg

Akıllı saat, kullanıcının vücut yağ oranı, kitle endeksi, bazal metabolizma ve iskelet kasları gibi değerlerini takip ederek kişiselleştirilmiş sağlık verilerini sunuyor.

Dahili GPS özelliği sayesinde Amazfit Balance, telefondan bağımsız güzergâh takibi yapabiliyor. Tüm bu özelliklerle donatılan Amazfit Balance, 300$ fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler