SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Apple Vision Pro’ya 3 Boyutlu Dizi İmkanı Geliyor!

Yayınlanma:
ABONE OL

Apple tarafından sunulan gözlük içerisinde 3D formatında videoların izlenebileceği de belirtiliyor. Yapılan çalışmalar ile birlikte konu olan proje de Monarch: Legacy of Monsters olacağı da vurgulandı. Bu dizinin yayınlanması ile birlikte hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu video içeriklerinin yayınlanacağı belirtiliyor.

Spatial video formatı kullanılarak sunulan bu videolar, geniş bir sanal ekran avantajı sunacak. Genel deneyimler sayesinde AR-VR gözlük için uygun olan bu imkanlar, yüksek sanal ortam avantajı sunuyor.

Spatial video formatında olacağı tanıtılan videoların, özel olarak üretildiği belirtildi. 3D videoların stereoskopik şekilde oynatılmasına da imkan tanınacak. Godzilla, King Kong ve daha fazla içeriğin olduğu bir video içeriği sunulacağı belirtildi. Yayınlanacak olan dizilerin Apple TV platformunda yayınlanacağı da vurgulananlar arasında yer aldı.

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler