SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

HaberX

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Huawei, 11,5 İnç PaperMatte Edition İle Benzersiz DeneyimiSunuyor!

Huawei, MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition'ı Huawei Online Mağazası'nda ön satışa sundu.

Yayınlanma:
ABONE OL

Huawei, yeni MatePad 11,5 İnç PaperMatte Edition’ı Huawei Online Mağazası’nda ön satışa sunuyor.

Şirket, önceki modellerin başarısını temel alarak, bu yeni tabletinde kağıt benzeri görüntüleme ve yazma deneyimini bir araya getiriyor.

Huawei MatePad 11,5 İnç PaperMatte Edition, inovasyonu en üst seviyede sunuyor. PaperMatte Ekran özellikleri sayesinde göz koruması sağlayarak, kağıt üzerine kalemle yazma deneyimi sunuyor. Ayrıca dokunmatik kontrollerle desteklenen zenginleştirilmiş not alma özellikleriyle kullanıcılarına daha etkili bir deneyim sunuyor.

İLGİLİ HABER Teknosa Yeni Mağazasını Edirne’de Açtı
Huawei, MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition'ı Huawei Online Mağazası'nda ön satışa sundu.

Huawei MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition, ferahlatıcı bir PaperMatte ekrana sahip. Ekran, zahmetsiz bir görüntüleme ve yazma deneyimi sağlıyor. Bu özellik ister içeride ister dışarıda hem parlak hem de loş koşullarda öğrenmeyi ve bir tablet üzerinde çalışmayı daha verimli hale getiriyor.

PaperMatte Edition, yenilikçi bir parlama önleyici ekran ile elektronik cihazları kullanırken yaygın olan aşırı ekran parlaması sorununu ele alıyor. PaperMatte ekranın ayna cam yüzeyinde yüz milyonlarca küçük yapı oluşturmak için nano düzeyde parlama önleyici aşındırma teknolojisini kullanarak, çevresel ışık parazitinin yüzde 97’sini ortadan kaldırıyor ve kristal netliğinde bir görünüm sağlıyor.

Eğlence, eğitim ve ofis ihtiyaçları için ideal olan Huawei’in tescilli çok katmanlı difüzyon teknolojisi, ekranın sürekli olarak net, parlak ve eşit kalmasını sağlarken yumuşak ve rahatlatıcı bir görünüm oluşturuyor.

Tablet ekranını tasarlarken büyük özen gösteren Huawei, yüz milyonlarca nano ölçekli dokuyu piksel dağılımıyla eşleştirmek için tablette piksel düzeyinde hassas bir eşleştirme işlemi uyguluyor.

Ayrıca, yansıyan ışığın göze girmesini önlemek için her yapının açısının titizlikle ayarlandığı aktarılıyor. Bu karmaşık tasarım, ekrana parlama önleyici özellikler kazandırarak net, parlak ve düzgün bir görüntüyü garanti ediyor.

TÜV Rheinland Reflection Free ve sektörde bir ilk olan SGS Düşük Görsel Yorgunluk Premium Performans Sertifikaları ile gerçek dünya koşullarında üstün görüntüleme performansını garanti ediyor.

PaperMatte Edition, TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık (Donanım Çözümü) ve Titreşimsiz sertifikalarıyla kullanıcıların göz yorgunluğunu da hafifletiyor. Her iki tablet de ekranlardan yayılan mavi ışığı ve titreşimi bastıran ve aynı zamanda sarı renk tonunu azaltan bir donanım çözümüne sahip.

– PaperMatte duyarlı bir dokunmatik yüzey ile eşleştirildi

Kullanıcı deneyiminin en önemli öncelik olduğu Huawei MatePad 11,5 inç PaperMatte Edition’ın ekranları ipeksi, parmak izine dayanıklı bir dokuya sahip. Bu, yanıtların kaydedilmesi için daha küçük bir temas yüzeyine sahip olan ve önceki modellere kıyasla hızı yüzde 10 artıran 120Hz yüksek yenileme hızına sahip daha duyarlı bir dokunmatik yüzey ile eşleştirildi.

Ekranın bakımına yardımcı olmak için ürün ambalajında parmak izlerini, tozu, lekeleri ve hatta küçük çizikleri kolayca gideren çift taraflı, gri mikrofiber sentetik deri parlatma bezi bulunuyor. Temizlik maddeleriyle iyi çalışır, her iki tarafta da kullanılabilir. Fazla birikme veya dökülme olmadan yıkanabiliyor.

– PaperMatte ekran kağıt üzerine kalemle yazılabiliyor

PaperMatte Display, genel olarak kağıt benzeri bir yazma deneyimi sunuyor. Kullanıcılar tablet üzerinde yazı yazarken, dokunma sesleri, hışırtı efektleri, titreşimler, direnç ve yansıma önleme özellikleriyle kendilerini duyusal açıdan zengin bir deneyime sahip oluyor.

Bu unsurlar bir araya gelerek genel yazma deneyimini yükseltiyor. PaperMatte ekranın kağıt üzerine kalemle yazma deneyimi geleneksel tabletlerinkiyle karşılaştırıldığında, kullanıcı deneyiminde etkileyici bir gelişme sunduğu ortaya çıkıyor. Ekran ayrıca yazma verimliliğini sağlamak için pürüzsüz ancak kaymayan, dokulu bir yazma yüzeyine sahip. ​​​​​​​

author avatar
HaberX Editör Haber Editörü
Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir. Haberx.com için başta gündem ve siyaset olmak üzere, ekonomi, spor ve son dakika haber akışının sağlanmasını üstlenmektedir.

İlgili Haberler